Na jaře a na podzim se u nás také konají sportovně relaxační akce Víkend s NORDIC WALKING. Program zahrnuje poznávání krásných Jeseníků, výuku Nordic Walking, přednášky Horské služby, povídání o zdraví, ale také wellnes nebo dobré vínko :-). Je tu vždy kupa úsměvů.  Těšíme se :-). Více informací najdete na www.chodimesusmevem.cz.Během jarních měsíců 2021 (březen - červen) se v našem penzionu budou konat aktivní víkendy pro holky a maminky s dětmi. Vyrobíme si makramé, zacvičíme yogu, ukuchtíme si s @cookmeslow.cz, odpočineme si v Resortu Sobotín a načerpáme energii na horách🏔. Během workshopů budeme mít navíc velkou posilu chůviček 💪🏽.

Po celou dobu si děti mohou vyhrát s balančními deskami @houpeecz a @urbix_stavebnice. Spolupráci jsme také navázali s mnoha dalšími e-shopy, za jejíchž vypůjčení moc děkujeme 🙏🏼. Máte se tedy na co těšit!

Počet míst je již skoro obsazen. Ale sledujte nás na Instagramu @bohovikendy a třeba se nějaké místo naskytne. Pro bližší info, dotazy a podrobný program nás můžete kontaktovat tady nebo na mailu terezakeprt@gmail.com. 


Moc se na vás těšíme!!! 🤎🤎🤎PENZION EMA, Kouty nad Desnou 36, Loučná nad Desnou 788 11, +420 602 791 092, +420 724 033 620
Všeobecné podmínky viz Rezervace 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!